Grupa 4-latki "Owieczki"

Czerwiec 2023

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2022/2023

We wtorek 20.06.2023r. odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Dzieci podczas występu prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

WAKACJE :) | Szkoła Muzyczna w Kluczborku

GRA TERENOWA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki.
W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Tego dnia na placu zabaw pojawiły się  kolorowe balony, które rozweselały naszych milusińskich. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji.
Na placu zabaw odbyła się gra terenowa prowadzona przez panie wychowawczynie.

Serdecznie życzenia dla wszystkich najmłodszych mieszkańców naszej gminy z okazji  Dnia Dziecka - :: Gmina Kosakowo Warto tu być ::