Grupa 4-latki "Owieczki"

Kwiecień 2023

WIELKANOC

Okres Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy to szczególny dla nas czas. Tradycja wiąże z nim wiele zwyczajów, m.in. święcenie pokarmów oraz śniadanie wielkanocne.
Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w przedstawieniu wielkanocnym, świeceniu koszyczków wielkanocnych.Celem tych spotkań jest uświadomienie dzieciom istoty chrześcijańskiej tradycji.

SPOTKANIE Z KRÓLIKAMI

05 kwietnia w naszej sali odbyło się spotkanie z królikami.  Była to niezwykła okazja, żeby poznać zwyczaje tych zwierząt. Przedszkolaki dowiedziały się, jak należy pielęgnować domowe króliki i co jest ich największym przysmakiem. Na zakończenie spotkania, każdy mógł osobiście przekonać się, jakie miłe i puszyste futerko mają nasi goście.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice, za zorganizowanie spotkania i zaprezentowanie zwierząt.