luty 2020/2021

BAL KARNAWAŁOWY

Miesiąc Luty zaczęliśmy z przytupem. Na samym początku tygodnia (02.02.) świętowaliśmy razem z Siostrami Dzień Życia Konsekrowanego, a na jego zakończenie, w piątek mogliśmy wspólnie bawić się na naszym grupowym balu karnawałowym. I jak na bal przystało- każde z dzieci było przebrane. Mogliśmy się wcielić w nasze ulubione postacie z bajek (i nie tylko) i opowiedzieć o tym całej grupie. Tańców było co niemiara- improwizowaliśmy przy wesołej muzyce i uczyliśmy się nowych układów. Jednym słowem- szkoda, że bal karnawałowy mamy tylko raz w roku.

PAN PĄCZEK

W Czwartek 11 Lutego obchodziliśmy Tłusty Czwartek. Z tej okazji odwiedził nas Pan Pączek. Dzieci z wielkim entuzjazmem przyjęły go do swojej grupy. Przywitaliśmy Pana Pączka gromkimi brawami i śpiewaliśmy mu przeróżne piosenki. W nagrodę każde z dzieci dostało po najpyszniejszym pączku jaki kiedykolwiek jadły. W ten dzień pączki smakują jak nigdy.