Wrzesień 2022

"Dzień przedszkolaka"

We wtorek 20 Września każdy z nas obchodził swoje święto. W tym wyjątkowym dniu zasiedliśmy przy uroczyście zastawionym stole. Mogliśmy cieszyć się pysznościami, które przygotowała dla nas Mama Mai- za co ogromnie dziękujemy. W tym dniu s. Dyrektor obdarowała nas przeróżnymi upominkami. To był dobry dzień.

"Jesienne drzewa"

W tym tygodniu odczuwaliśmy nasilenie jesiennej pogody. Za oknem było deszczowo i ponuro. Pragnęliśmy odczarować rzeczywistość poprzez bardzo kolorową pracę plastyczną. Może jeszcze drzewa za oknem nie są kolorowe, ale my lubimy, kiedy nasze prace są wielobarwne.

"Tańce"

Przedstawiamy krótką relacje z naszych zajęć tanecznych. Chyba najbardziej podoba nam się taniec "ciu ciu ła" i "czekolada". Zresztą, kto z nas czekolady nie lubi? ;)

"Rytmika"

W każdy wtorek i czwartek dzieci uczestniczą w zajęciach rytmicznych, prowadzonych przez s. Izę. Podczas zajęć możemy pograć na przeróżnych instrumentach (takze na tych wymyślonych przez s. Izę). Nauczyliśmy się juz piosenki o deszczu.

Zajęcia dodatkowe "Przedgole"

W miniony wtorek odbyły sie pokazowe zajęcia z "Przedgoli". Dzieci świetnie się bawiły, a przy tym wzmacniały swoją kondycję i umiejętności sportowe.