Listopad 2021/2022

Dzień Pluszowego Misia

Jak co roku w Listopadzie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci wspólnymi siłami stworzyły, techniką łączoną, dużego misia, który zawisł na tablicy w korytarzu przed naszą salą. Codziennie możemy na niego spoglądać i przypominać sobie ile radości przyniosła nam ta praca.

Praca plastyczna "Mój przyjaciel pies"

Jak wszyscy wiedzą, Motylki są najmłodszą grupą dzieci w przedszkolu. Dlatego też wiele rzeczy, które robimy, są dla nas nowością. Tak też jest z pracami plastycznymi. Pewnie dlatego tak bardzo nasz cieszą. Zawsze praca twórcza jest dla dzieci ogromną frajdą, a ile przy niej korzyści. Ćwiczymy między innymi motorykę małą oraz percepcję wzrokowo-ruchową. Często nasze prace, które można podziwiać w szatni, wprawiają niejednego w zachwyt.